altavilla.ua@gmail.com
Замовити дзвінок
altavilla
Сходи на горище від виробника з натурального дерева, різної конфігурації
altavilla.ua@gmail.com

Про нас

Компанія ALTAVILLA більше 5 років займається виготовленням і продажем горищних сходів високої якості.

Особливістю нашої компанії, є робота з натуральними матеріалами. При створенні горищних сходів, ми використовуємо деревину, яка отримала гарантію якості і відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки такому ретельному відбору матеріалу, горищні сходи виходять міцними, надійними, зі стильним, ергономічним дизайном.

Сходи на горище представляє складну конструкцію з трьох або чотирьох секцій. Це стандарт, який відповідає європейським зразкам. Адже тільки так можна гарантувати високі експлуатаційні характеристики.

Особливості горищних сходів

Такий тип конструкції незамінний для власників приватних будинків, у яких є горище. Сходи дозволяють без вагань переміщатися на горище або мансарду. Особливістю виробу виступає компактність і функціональність, навіть в розкладеному вигляді сходи не займають багато місця, а в зібраної позиції практично непомітна.

Серед переваг на першому місці ціна: за невелику вартість можна стильно обіграти вхід на горище, при цьому, не захаращуючи вільний простір навколо.

Наша компанія випускає горищні сходи в різних варіаціях. Клієнт зможе підібрати універсальну модель, яка включає особисті переваги, враховує дизайн приміщення, де буде встановлюватися об’єкт і бюджет, відведений на покупку продукції. У нас найширший модельний ряд сходів, по самим оптимальним цінам!

Переваги горищних сходів від компанії ALTAVILLA.

Ми виробляємо універсальні розкладні драбини. На відміну від стаціонарних, вони компактні, практичні і стоять на порядок нижче. За допомогою такого виробу можна вигідно декорувати простір. Сходи представлені в двох варіантах: дерев’яні та металеві. В незалежності від площі, горищні сходи не буде виділятися на тлі інтер’єру, і займати зайве місце.

Додаткові переваги:

  • Невеликі габарити, невелика вага;
  • Матеріал виготовлення: натуральне дерево – це благородний, екологічно чистий і теплий матеріал, який гармонійно впишеться в будь-яке приміщення;
  • Можливість внесення модифікацій: дерево можна легко підрізати по висоті, якщо не влаштовують габарити;
  • Гарантія якості від виробника.

Запрошуємо до співпраці будівельні компанії, інтернет-магазини, магазини, приватних підприємців. А також, всіх бажаючих придбати сходи від компанії ALTAVILLA. Ми завжди готові до співпраці з реалізації горищних сходів.

Вибирайте співробітництво з нашою компанією і довірте створення сходів професіоналам!